Terminal Event Center

to jedno z najnowocześniejszych miejsc kongresowych, koncertowych, eventowych i targowych,  w tej części kraju. W skład Terminal Event Center  wchodzą 3 sale konferencyjne Voyager (80m2), Odyssey (120m2) i Apollo (220m2) , sala wielofunkcyjna Galileo (1000m2) oraz Hala  Orion (do 2920 m2), taki obiekt daje możliwość organizacji kilku niezależnych wydarzeń jak również przygotowania wydarzenia dla większej ilości uczestników. Hala ORION została otwarta w październiku 2023 prezentując cały wachlarz możliwości realizacji spotkania biznesowo-artystycznego na najwyższym poziomie. Targi, koncerty, gale sportu, eventy, konferencje i egzaminy to wydarzenia jakie z powodzeniem można przygotować na jej powierzchni. Nowoczesna hala Orion to klimatyzowana przestrzeń, z możliwością podwieszeń scenografii, oświetlenia, elementów ekspozycji oraz doskonałego nagłośnienia.  Dzięki dobrze przygotowanej infrastrukturze ( m.in. bramy wjazdowe) istnieje możliwość wprowadzenia do hali sprzętu o dużych gabarytach . W hali znajduje się również VIP room z tarasem dla 150 osób.
Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy cały wachlarz wyposażenia: zaplecze bankietowe- własna kuchnia na terenie obiektu,  nieograniczony dostęp do Wi-Fi, recepcja, szatnia, toalety, backstage, / garderoba z dostępem do toalety, bezpłatny parking zewnętrzny, pomieszczenia do samodzielnej adaptacji oraz wsparcie techniczne naszej wykwalifikowanej kadry.
Kreatywnie korzystamy z naszego wieloletniego doświadczenia w organizacji wydarzeń i nieustannie poszukujemy innowacyjnych rozwiązań by planowane przez Państwa wydarzenia były realizowane na najwyższym poziomie. 

Plan Centrum Konferencyjnego

Świetnie zorganizowane konferencje we Wrocławiu

Oferujemy naszym klientom trzy przestronne, nowocześnie urządzone i bardzo eleganckie sale przeznaczone na konferencje: Voyager, Odyssey, Apollo. Do dyspozycji Gości oddajemy lobby oraz foyer. Dzięki usytuowaniu wszystkich sal na parterze nasi klienci mają praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne. Wszystkie trzy sale konferencyjne zostały wyposażone w nowoczesny i zaawansowany technologicznie sprzęt audiowizualny, który odgrywa niezwykle istotną rolę podczas organizacji konferencji bądź innego rodzaju spotkań o charakterze biznesowym. Nad właściwym przebiegiem eventu zawsze czuwa nasza doświadczona i profesjonalna obsługa techniczna. Ponadto atutami naszych sal są: klimatyzacja, nieograniczony dostęp do Internetu, szatnia przeznaczona dla czterystu osób, a także możliwość wprowadzenia do pomieszczenia samochodu osobowego. Wieloletnie doświadczenie oraz nieustanna obserwacja potrzeb naszych klientów pozwala nam na organizację spotkań idealnie dostosowanych do wszelkich wymagań.

Każda sala konferencyjna została zaprojektowana z myślą o zaspokojeniu potrzeb naszych klientów i urządzona w nowoczesny sposób. Profesjonalny sprzęt oraz liczne udogodnienia z pewnością pozytywnie zaskoczą osoby, które zdecydują się skorzystać z przygotowanej przez nas oferty. Konferencje we Wrocławiu cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród osób z różnych stron Polski, do których adresujemy nasze usługi. Jesteśmy specjalistami w tym, co robimy, dlatego spotykamy się z tak wieloma pozytywnymi opiniami od zadowolonych klientów. Mamy nadzieję, że spełnimy również Państwa oczekiwania.

Sal Konferencyjnych

Metraż Sali Orion

Osób na Sali Orion
Profesjonalne wyposażenie

Multimedia, nagłosnienie

Targi i Konferencje

wielofunkcyjne rozwiązania

Przestrzeń Koncertowa

do 3 tyś. osób

EKRAN LED

Zaawansowane technologie

Zobacz nasze sale