Centrum Konferencyjne

Terminal Hotel to nowoczesne centrum konferencyjne na terenie Dolnego Śląska. Oferujemy Państwu praktycznie nieograniczone możliwości dotyczące organizacji konferencji, szkoleń, targów, różnego rodzaju imprez firmowych (również plenerowych), jak również przyjęć okolicznościowych. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy salę multimedialną, wyposażoną w 100m2 ścianę projekcyjną, bankietowo-targową, konferencyjne z szatnią i recepcją. Ponadto zapewniamy również miejsca noclegowe, restaurację serwującą wyborne posiłki kuchni europejskiej oraz teren zewnętrzny. Na uwagę zasługuje również atrakcyjne położenie naszego obiektu, który znajduje się nieopodal Międzynarodowego Portu Lotniczego imienia Mikołaja Kopernika, a także Autostradowej Obwodnicy Wrocławia i Autostrady A4. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oświetleniowym oraz nagłośnieniowym. Jesteśmy otwarci na potrzeby i propozycje naszych klientów, do których podchodzimy w indywidualny sposób z ogromnym zaangażowaniem..

Świetnie zorganizowane konferencje we Wrocławiu

Oferujemy naszym klientom trzy przestronne, nowocześnie urządzone i bardzo eleganckie sale przeznaczone na konferencje: Voyager, Odyssey, Apollo. Do dyspozycji Gości oddajemy lobby oraz foyer. Dzięki usytuowaniu wszystkich sal na parterze nasi klienci mają praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne. Wszystkie trzy sale konferencyjne zostały wyposażone w nowoczesny i zaawansowany technologicznie sprzęt audiowizualny, który odgrywa niezwykle istotną rolę podczas organizacji konferencji bądź innego rodzaju spotkań o charakterze biznesowym. Nad właściwym przebiegiem eventu zawsze czuwa nasza doświadczona i profesjonalna obsługa techniczna. Ponadto atutami naszych sal są: klimatyzacja, nieograniczony dostęp do Internetu, szatnia przeznaczona dla czterystu osób, a także możliwość wprowadzenia do pomieszczenia samochodu osobowego. Wieloletnie doświadczenie oraz nieustanna obserwacja potrzeb naszych klientów pozwala nam na organizację spotkań idealnie dostosowanych do wszelkich wymagań.

Każda sala konferencyjna została zaprojektowana z myślą o zaspokojeniu potrzeb naszych klientów i urządzona w nowoczesny sposób. Profesjonalny sprzęt oraz liczne udogodnienia z pewnością pozytywnie zaskoczą osoby, które zdecydują się skorzystać z przygotowanej przez nas oferty. Konferencje we Wrocławiu cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród osób z różnych stron Polski, do których adresujemy nasze usługi. Jesteśmy specjalistami w tym, co robimy, dlatego spotykamy się z tak wieloma pozytywnymi opiniami od zadowolonych klientów. Mamy nadzieję, że spełnimy również Państwa oczekiwania.

Sal Konferencyjnych

Metraż Sali Orion

Osób na Sali Orion
Profesjonalne wyposażenie

Multimedia, nagłosnienie

Targi i Konferencje

wielofunkcyjne rozwiązania

Przestrzeń Koncertowa

do 3 tyś. osób

EKRAN LED

Zaawansowane technologie

Zobacz nasze sale